>> Právě se nacházíte:
dap.ymca.cz > Dokumenty
> Jak se stát členem?


Jak se stát členemJestliže se Vám líbí práce občanského sdružení YMCA DAP a chtěli byste podpořit naši činnost, staňte se jejím členem.

V rámci sdružení YMCA DAP existuje dvojí typ členství:
a) členství běžné,
Běžným členem YMCA je ten člen, který na sebe nevezme odpovědnost činného člena, chce se však účastnit práce YMCA, podílet se na aktivitách, které mu členství umožňuje, a který respektuje poslání YMCA.

b) členství činné.
Činným členem se může stát ten běžný člen YMCA, který dosáhl věku 16 let, přijal za své poslání sdružení YMCA, vyjádřené v §2 a §3 stanov sdružení YMCA DAP, sdružuje se ke křesťanské službě v YMCA a účastní se práce YMCA nebo přidruženého člena YMCA nejméně po dobu tří měsíců a který složí slib činného člena.

Roční členský příspěvek činí 120,- Kč pro studenty, 200,- Kč pro pracující a 300,- Kč rodinné členství. Jako členové Ymky DAP s řádně zaplaceným ročním příspěvkem máte nárok na 1 výtisk občasně vycházejícícho časopisu Protein, kde se dozvíte nejčerstvější inormace o práci sdružení YMCA v ČR, rozhovory, tipy na akce aj., dále můžete využívat zlevněných vstupů do Sportcentra YMCA v Paláci Na Poříčí a účastnit se akcí, které pořádá YMCA DAP, za zvýhodněné ceny. Zároveň se můžete podílet na chodu naší organizace.
Vaše dotazy, týkající se členství a chodu organizace, Vám rádi zodpovíme. Můžete nás kontaktovat osobně (na adrese sdružení Ymky DAP), e-mailu nebo telefonicky.


>> online přihláška <<