Workshop PR a komunikace II.

Workshop PR a komunikace II.

12.02.2019, Datum akce: 30.03.2019

Další díl workshopu pro všechny, kdo se věnují propagaci Ymky a jejích aktivit!

Kdy: sobota 30. března 2019

WORKSHOP BYL ZRUŠEN PRO PŘÍLIŠ MÁLO PŘIHLÁŠENÝCH. Příští díl se uskuteční na podzim 2019.

 

Přihlášky přijímáme do 22. března 2019.

Po úspěšném pilotním díle chystáme na březen další setkání YMCA zpravodajů - tedy lidí, kteří se v Ymce chtějí věnovat propagaci a komunikaci. Ať už jste minule byli nebo ne, budeme rádi, když se připojíte k našemu neformálnímu týmu!

V minulém díle jsme se věnovali formám komunikace s veřejností a tomu, jak ymkařské aktivity uchopit zajímavě pro média. Tentokrát bychom rádi věnovali čas vzájemnému sdílení praktických rad, co nám na poli PR ne/funguje a proč, představili společnou strategii komunikace YMCA (na které pracujeme s externím poradcem) a předali vám získané know-how, jak se strategií pracovat ve vaší vlastní pobočce, jak plánovat a cílit své PR aktivity, co, jak a komu sdělovat. Součástí workshopu bude i krátký praktický nácvik – jak prezentovat svou aktivitu jako součást Ymky, malý trénink na vaše budoucí rozhovory / články / děkovné řečí v televizi :-)

Workshop bude probíhat ve třech devadesátiminutových blocích s přestávkou na oběd.

Účast na workshopu je zdarma. Drobné občerstvení včetně kávy, čaje a vody bude zajištěno, oběd si každý zajišťuje sám (na místě je lednice a mikrovlnná trouba, v okolí pár rychlých občerstvení). 

Pravidla pro proplacení cesty: Pokud to budete vyžadovat, může vám být proplacena cesta tam i zpět. V tomto případě při registraci v místě konání akce vyplníte určený formulář. Po zaslání zpáteční jízdenky z akce na adresu YMCA v ČR, Na Poříčí 12, 110 00 Praha 1 (nejpozději 14 dní po ukončení akce) bude celá částka za jízdné zaslána na stanovený účet.

Proplácíme:

    • pokud pojedete hromadnou dopravou, pak cestu tam i zpět (pro vyúčtování je nutné odevzdat originál obou jízdenek),
    • pokud pojedete autem 1-2 osoby, proplacena vám bude cena jízdenky hromadné dopravy (prosíme o vytištění této ceny - stačí z idos.cz),
    • pokud pojedete autem 3 a více osob z více než 1 kolektivního člena, bude vám proplacena pouze spotřeba pohonných hmot podle Vyhlášky č. 435/2013 Sb.

 Těšíme se na viděnou!

 

Zpět

 
Po Út St Čt So Ne