Školení hlavních vedoucích táborů 2022

Školení hlavních vedoucích táborů 2022

10.01.2022, Datum akce: 08.04.2022

YMCA v ČR pořádá

Školení hlavních vedoucích táborů 2022

POZOR! Kapacita školení je naplněna, nelze se již přihlásit!

Certifikace: Školení je certifikováno MŠMT ČR (č. registrace MSMT-35752/2019-2).

Podle rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR je povinen hlavní vedoucí každého tábora, který je podporován dotací MŠMT ČR, absolvovat „Školení hlavních vedoucích táborů" u některé z organizací oprávněných toto školení poskytovat.

Termín: 8.-10. 4. 2022

Školení hlavních vedoucích táborů je akreditováno MŠMT, má 28 vyučovacích hodin a je zakončeno závěrečným testem. Absolventi získají po úspěšném vypracování testu Certifikát - osvědčení o absolvování odborné přípravy, s platností na dobu neurčitou. Držitelé tohoto osvědčení jsou oprávněni vykonávat funkci hlavního vedoucího dětského tábora. Kurz má dvě části: e-learning a prezenční část.

Více info ZDE.

Součástí prezenčního kurzu je strava (je zajištěna páteční večeře a sobotní oběd a večeře, k dispozici je čaj, káva; případné další svačinky si zařídí každý z vlastních zásob).

Závěrečný test: Součástí kurzu je závěrečný test. I zde je možná písemná nebo online forma. Při vypracování testu budete moci využít učební materiály a vlastní poznámky.

Kurz proběhne prezenčně!

E-learning: V každém případě bude e-learning bude pro účastníky kurzu otevřen dva týdny před zahájením kurzu, tj. 28. 3. 2022.

Prezenční část: V případě běžného režimu začíná společné setkání v pátek v 17:00, končí v neděli cca v 14:30 předáním certifikátů úspěšným absolventům (v pátek i v sobotu končíme kolem 22 hod). Není možné školení absolvovat ve zkrácené formě či pouze závěrečný test!

Místo školení:
Školení proběhne v Paláci YMCA, Na Poříčí 12, Praha 1, Velká zasedačka, 5. patro (YMCA v ČR – ústředí).

Uzávěrka přihlášek je 18. 3. 2022.

Přihláška:

    • pokud nejste dobrovolníci nebo zaměstnanci YMCA, napište prosím název své organizace do poznámky
    • věnujte pozornost vyplňování své adresy, jedná se o povinný údaj, který je součástí osvědčení!
    • přihláška je součástí mailu, kterým potvrzujete přihlášení. Přihlášku si vytiskněte a nechte si ji potvrdit ve své organizaci!

Platby:

    • Pokud bude účastnický poplatek hradit vaše organizace, prosíme o zaslání FAKTURAČNÍCH ÚDAJŮ na adresu sekretariat@ymca.cz. Vystavíme vám nejprve elektronickou fakturu k proplacení. Prosíme, domluvte se ve své organizaci, zašlete na adresu sekretariat@ymca.cz fakturační údaje organizace a e-mail, na který má být faktura zaslána.
    • Pokud poplatek zaplatí účastník sám ze svého účtu, bude mu vystaveno potvrzení (daňový doklad).

Účet: Účastnický poplatek je třeba uhradit předem na účet YMCA v ČR: 44530011/0100 variabilní symbol: 5021 (do zprávy pro adresáta uveďte prosím příjmení osoby, za kterou platíte). Teprve zasláním platby na účet YMCA v ČR, které vám bude emailem potvrzeno, jste skutečně přihlášeni!

Plná cena: 1.800 Kč (pro členy YMCA 1.600 Kč) zahrnuje příspěvek na organizaci kurzu, lektory a studijní a metodickou podporu.

SlevaPoskytujeme slevu při zaplacení do 11. 2. 2022: 1.600 Kč (pro členy YMCA 1.400 Kč)!!! 

Termín platby: Z důvodu velkého počtu zájemců je nutné zaplatit účastnický poplatek nejpozději do 18. 3. 2022, aby případná volná místa mohla být přenechána náhradníkům, kteří se nám hlásí.

Storno podmínkyPři stornování přihlášky do 7. 4. 2022 včetně, vracíme 50 % zaplaceného poplatku.

Pořadatel
YMCA v České republice
Na Poříčí 12, 110 00 Praha 1
tel: 224 872 004
e-mail: sekretariat@ymca.cz, internet: http://www.ymca.cz.

 

Zpět

 
Po Út St Čt So Ne