Pelhřimov

p

YMCA Pelhřimov je křesťansky orientovaný dobrovolný nepolitický a neziskový spolek, který usiluje o plnohodnotný život dětí a mládeže a to snahou o rozvoj tělesné, duševní i duchovní stránky člověka. 

YMCA Pelhřimov vznikla v roce 2020 a navazuje na aktivity, které na Pelhřimovsku v předchozích letech organizovala YMCA Jindřichův Hradec. YMCA Pelhřimov pořádá letní tábory, celoroční aktivity volnočasového, sportovního i hudebního charakteru. Provozuje tábořiště Valkounov nedaleko Moravče, YMCA centrum v Pelhřimově, připravuje YMCA klubovnu v Nové Cerekvi.

Aktivity:

Mezi aktivity YMCA patří celoroční setkávání, jednorázové akce a letní tábory:

Volnočasový oddíl Ježečci, Čekárna Růžovka, Ten Sing, fotbal a sportování mladších dětí, fotbal mládeže, volejbal, letní tábory Valkounov a Mora-Vlčice. Více informací najdete u jednotlivých aktivit na našem webu.

Pelhřimov

Kontakt

YMCA Pelhřimov, z. s.

Růžová 82, 39301, Pelhřimov

IČ: 9329706

Číslo účtu: 2201848752/2010

 

e-mail: pelhrimov@ymca.cz

tel.: 777 258 831 (předseda)

 

Pelhřimov

 

Výbor

Daniel Matějka– předseda

Lucie Křivohlavá – místopředsedkyně

Eva Zadražilová – hospodářka

 

 

Víte že...?

Víte že...?

Tradici vánočních stromů na náměstích u nás zavedla YMCA? Poprvé byl vánoční strom postaven Ymkou v Olomouci v r. 1921. Šlo o formu sociální pomoci nemajetným občanům. Ti bohatší pod něj nosili dárky a YMCA pak zajišťovala jejich distribuci potřebným.  (Více...)