Média

Slovo YMCA v ČR k situaci migrantů v ČR a Evropě

Slovo YMCA v ČR k situaci migrantů v ČR a Evropě

21.09.2015 , rubrika: Tiskové zprávy

Valné shromáždění YMCA v České republice přijalo na svém jednání dne 19. září 2015 toto prohlášení.

Slovo YMCA v České republice k situaci migrantů v ČR a Evropě

Jedním z hlavních témat současných dnů je situace migrantů, kteří přijíždějí do Evropy z různých částí světa. Hledají v ní útočiště a bezpečí pro sebe a své rodiny. YMCA v České republice se jako významná nevládní nezisková organizace cítí povinována zaujmout k vzniklé situaci stanovisko a obrátit se na své členy a příznivce s touto výzvou.

 

YMCA promluví jménem všech mladých lidí na světě

22.07.2011 , rubrika: Tiskové zprávy

YMCA promluví jménem všech mladých lidí na světě

Zástupce světové YMCA promluví na Valném shromáždění OSN.

Nejstarší a největší organizace dětí a mládeže na světě, která působí i v České republice, byla vybrána, aby při zahájení 65. výročního shromáždění OSN promluvila jménem všech mladých. V rámci ukončení světového roku mládeže tak bude mít příležitost hovořit o výzvách, které v oblasti práce s mládeží přicházejí, o rozmanitosti jejich potřeb a o celosvětovém významu práce s mladými lidmi.

DOPLNĚNO: ZÁZNAM JE DOSTUPNÝ ZDE.

 

10. československý TS festival

06.11.2008 , rubrika: TV

10. československý TS festival

Ve dnech 24. - 28.10. se konal již 10. československý tensingový festival, tentokrát v Opavě. Jak jeho náplň a průběh zachytila Česká televize se můžete podívat v reportáži odvysílané v Křesťanském magazínu. Podrobný článek o této akci bude snad brzy k přečtení v našem časopise Protein.

Reportáž ČT si můžete pustit ZDE (je hned na začátku pořadu).

 

Mediální ohlas Festivalu v rozhlase

19.08.2008 , rubrika: Radio

Mediální ohlas Festivalu v rozhlase

Také rozhlasové stanice věnovaly Festivalu YMCA Europe 2008 pozornost. Zde najdete několik ukázek, jak o akci informovaly. Uslyšíte v nich jak hlasy vám známých ymkařů, tak i přezajímavé pojetí reportáží redaktory či moderátory našeho veřejnoprávního audio média. Odkazy vedou buď na stream reportáže určený k přímému poslechu, či na možnost stažení souboru mp3 do vašeho PC a následný poslech. Více se už dozvíte u jednotlivých ukázek.

 

Mediální ohlas Festivalu v TV

19.08.2008 , rubrika: TV

Mediální ohlas Festivalu v TV

Skutečnost, že v Praze proběhl Festival YMCA Europe 2008 přinesl i relativně značný mediální ohlas pro českou YMCA. 

Přinášíme vám ukázku některých reportáží natočených právě při této příležitosti. Tato zpráva obsahje odkazy na internetové verze vysílání, které si můžete pustit.

 

YMCA - City Action

27.06.2008 , rubrika: Tiskové zprávy

YMCA - City Action

Praha dnes patří mladým!

Pod tímto heslem přináší sdružení YMCA své programy na tři pražská náměstí. Koncerty, sporty, aktivity pro děti a mnoho dalšího je připraveno pro obyvatele a návštěvníky centra metropole na čtvrtek 7. srpna od 14 hodin.

 

Nový web YMCA v ČR

13.06.2008 , rubrika: Tiskové zprávy

Nový web YMCA v ČR

Zcela nový web YMCA v ČR nebyl spuštěn v pátek 13. června 2008 ve 13 hodin 13 minut jak bylo plánováno, ale až 16. 6. v 16 hodin a 6 minut.

 

Rozhovor s M. Erdingerem

12.06.2008 , rubrika: Radio

Rozhovor s M. Erdingerem

Český rozhlas 6 (ČRo 6) odvysílal dne 31.05.2008 v 21:40 hod. v pravidelném pořadu Zaostřeno na mladé rozhovor s Mgr. Michaelem Erdingerem, generálním sekretářem YMCA v ČR.

 

Osobnosti YMCA

09.06.2008 , rubrika: Osobnosti YMCA

Osobnosti YMCA

Mezi členy YMCA najdeme řadu zajímavých osobností, kteří se v YMCA v minulosti angažovali či stále angažují.

 

YMCA a sport

05.06.2008 , rubrika: Zajímavosti o YMCA

YMCA a sport

YMCA ve své dlouholeté historii ovlivnila mnoho lidí a mnoho aktivit. Přinesla společnosti spoustu novinek, které jsou dnes součástí našeho sportovního života.

 

Nalezeno článků: 10, zobrazeno: 1-10
[1]

nebankovní půjčky bez registru horažďovice online půjčka do 3000 calories půjčka na výplatní pujcka bez registru stod půjčka tommy stachi zkušenosti krátký a jednoduchý půjčky bez navýšení co o webu české spořitelny soudí porotci peníze cz rychla sms pujcka bez 1kc pujcka ihned na úcet nová pujcka uplne kazdemu bez 1 kc poštová banka uvery půjčka před výplatou budyně nad ohří nebankovní půjčky bez doložení příjmů rabí hypoteční úvěr wustenrot půjčka online turnover
 
Po Út St Čt So Ne

Aktuality YMCA

19.12.2016

PF 2017

YMCA v České republice Vám přeje radostné Vánoce a vše nejlepší do roku 2017.

 „Když spatřili hvězdu, zaradovali se velikou radostí." Matouš 2:10

 

20.11.2016

Pečeť kvality pro YMCA

YMCA v České republice získala od Domu zahraniční spolupráce Pečeť kvality za projekt Erasmus+ mládež KA1 "The Fairytale of Childhood", který byl realizován v rámci programu Evropská dobrovolná služba v republice Mari-El v Rusku ve spolupráci s neziskovou organizací Opora.

Zobrazit všechny aktuality