Tábor TSCZ 2019

Jedním z významných prostředků, kterými YMCA obohacuje život dětí a mladých lidí již od svého počátku, jsou tábory. Ke kultovním tábořištím Masarykův tábor YMCA na Sázavě u Soběšína, zal. v roce 1921 nebo tábor Vlčice u Staňkovského rybníka, oba tyto tábory provozuje YMCA dodnes (přes pochopitelně nepochopitelnou pauzu v období fašismu a komunismu). YMCA však v současné době pořádá kolem 50 táborů ročně, takže zmíněná vlastní tábořiště (ještě spolu s Veverskou Bítýškou a Pastvinami) svou kapacitou samozřejmě nestačí a proto využíváme řadu dalších tábořišť po celém území naší republiky.

Každé sdružení YMCA organizuje tábory s nejrůznějším zaměřením. Od sportovně laděných, přes turistické a skautské až po tábory s programem zaměřeným převážně výtvarně či duchovně. Také věkové rozpětí účastníků se může velmi lišit, některá sdružení se věnují dětem i předškolního věku, jiné tábory jsou organizovány pro teenagery nebo pro mládež ve věku do 26 let.

YMCA jako tradiční pořadatel táborů a také organizátor kurzů pro jejich vedoucí pro vás připravila doporučení Jak vybrat tábor?

 

 

Tábor TSCZ 2019

Tábor TSCZ 2019

06.05.2019 , Datum akce: 05.08.2019

TSCZ je zkratka pro tradiční tensingový tábor nabitý hudbou, workshopy a hrami. Na tensingovém táboře můžete očekávat nevšední zážitky a výzvy ve společnosti nadšených mladých lidí. Účastníci si na táboře mají možnost zažít pocit sounáležitosti s pěveckým sborem případně s kapelou, vyzkoušet si živá sóla i tance před publikem, a mnoho dalšího.

 

Letošní 24. ročník tensingového tábora není pevně omezen věkem, primárně je však pro mladé lidi ve věku od 12 do 19 let.

Tensingový tábor je proslulý svými workshopy. V rámci programu bude každý den vymezený čas, v němž budou probíhat parelelně odlišné aktivity. Účastníci tak mají jedinečnou možnost vybrat si, čemu se chtějí na hudebním táboře věnovat intenzivněji. Výsledky pak budou moci ukázat na závěrečném vystoupení.  

Zajímá tě, jak to na takovém tensingovém táboře vypadá? Prohlédni si fotky z toho loňského ZDE.

Přihášky ZDE.

Těší se na vás táborový tým! 

Ke stažení

Plakát tábora

 

 

Archiv aktualit

Víte že...?

Víte že...?

V tělocvičně Paláce YMCA v Praze odehrála v roce 1933 česká reprezentace první mezinárodní zápas v basketbalu. Většina reprezentantů byli hráči YMCA.  (Více...)