Zahraniční programy

z

YMCA nabízí dobrovolnické projekty, semináře, školení, výměny mládeže, festivaly, tábory... v krajinách více či méně vzdálených. 

Univerzální předběžná přihláška pro všechny zahraniční programy je k dispozici ZDE.

Prosíme Vás, využijte ji při prvním kontaktu YMCA v ČR. 

S dotazy či připomínkami se bez váhání obracejte na zahraničního sekretáře YMCA v ČR Tamaru Anne Smelíkovou na ymca@ymca.cz nebo tel: 224 872 044. 

Aktuálně: 

  • Již je možné podávat přihlášky na jarní sezónu v YMCA Lakeside, které začíná v únoru. Minimální doba pobytu jsou dva měsíce. Přihlášky obdržíte na adrese ymca@ymca.cz po zaslání předběžné přihlášky (ke stažení výše).

  • Otevírá se výběrové řízení do YMCA Greenhill na celoroční dobrovolnický pobyt od ledna 2015. Podmínky jsou stejné, jako na letní pobyt - viz sekci VfE, Greenhill. Přihlásit se můžete zde: http://www.greenhill-ymca.org/volunteering anebo přes ymca@ymca.cz.

  • S lítostí oznamujeme, že kvalitní vzdělávací program pro cizince v Løgumkloster Højskole v Dánsku byl zrušený kvůli finančnímu úpadku školy.

  • YMCA Europe vydalo další newsletter popisující svou činnost na konci roku 2014. Ke stažení zde: http://www.ymcaeurope.com/data/files/december-2014-212.pdf.   

Nabídka dlouhodobých dobrovolnických pobytů v zahraničí: 

  • Dobrovolnický pobyt v outdoorovém centru YMCA Greenhill v Irsku (10 - 12 měsíců). Nástupní data jsou každoročně září, leden nebo březen.
  • Dobrovolnický pobyt v outdoorovém centru YMCA Lakeside, Anglie - minimálně 2 měsíce, možno i dlouhodobě. Hodnocení pobytu od účastníků roku 2010 si můžete přečíst ZDE.
  • Roční dobrovolnický pobyt v dětském denním táboře YMCA Romford, Anglie (od června nebo od listopadu).

Pokud Vás zajímají projekty dobrovolné služby v exotičtějších zemích, doporučujeme program Cagliero Salesiánské asociace Dona Boska.

 
Po Út St Čt So Ne

Aktuality YMCA

03.02.2015

Výběrové řízení na pozici generální sekretář YMCA

Statutární zástupci YMCA v České republice vyhlašují výběrové řízení na pozici

Generální sekretář YMCA v ČR

Podrobné informace v příloze. 

Uzávěrka výběrového řízení je 28. 2. 2015.

17.12.2014

PF 2015

.

Zobrazit všechny aktuality