Zahraniční programy

z

YMCA nabízí dobrovolnické projekty, semináře, školení, výměny mládeže, festivaly, tábory... v krajinách více či méně vzdálených. 

Univerzální předběžná přihláška pro všechny zahraniční programy je k dispozici ZDE.

Prosíme Vás, využijte ji při prvním kontaktu YMCA v ČR. 

S dotazy či připomínkami se bez váhání obracejte na zahraničního sekretáře YMCA v ČR Ivu Šípkovou na ymca@ymca.cz nebo tel: 224 872 044. 

Aktuálně: 

  • Stále je otevřená registarce na konferenci Unify 2016! Unify – Christian Mission Network je platformou, na které se sdružují evropské YMCA a reflektují její křesťanské poslání. Jedná se již o třetí konferenci Unify, která se bude konat v CVJM Zentrum Hasliberg ve švýcarských Alpách od 25. do 28. 2. 2016. Konference s tématem Rozmanitost, spojeni v Kristu je zaměřena na téma diverzity jako pozitivního rozměru v YMCA. Unify 2016 nabízí prostor pro potkání, sdílení, modlitby, chvály a získání motivace a inspirace pro práci ve své YMCA. Podrobné informace o programu a účasti na konferenci naleznete také na www.ymca-unify.eu. Zájemci, hlaste se co nejdříve, jsou ještě stále dvě místa za snížený účastnický poplatek. 
  • Podzimní sezóna v YMCA Lakeside je již uzavřena. Hlaste se na jarní a letní sezónu od listopadu 2015. Minimální doba pobytu jsou dva měsíce. Přihlášky obdržíte na adrese ymca@ymca.cz po zaslání předběžné přihlášky (ke stažení výše).
  • Výběrové řízení na letní pobyt do YMCA Greenhill je již uzavřeno. Byli vybráni dva dobrovolníci z YMCA v ČR. Připravte se na sezónu 2016. Podmínky - viz sekce VfE, Greenhill. Přihlásit se můžete zde: http://www.greenhill-ymca.org/volunteering anebo přes ymca@ymca.cz
  • S lítostí oznamujeme, že kvalitní vzdělávací program pro cizince v Løgumkloster Højskole v Dánsku byl zrušený kvůli finančnímu úpadku školy.
  • Letní stáž pro dobrovolníky v hostelu v norském Oslo Ronningen se bohužel letos a pravděpodobně i příští rok pozastavuje kvůli rozsáhlé rekonstrukci budovy.

Nabídka dlouhodobých dobrovolnických pobytů v zahraničí:

  • Dobrovolnický pobyt v outdoorovém centru YMCA Greenhill v Irsku (10 - 12 měsíců). Nástupní data jsou každoročně září, leden nebo březen.
  • Dobrovolnický pobyt v outdoorovém centru YMCA Lakeside, Anglie - minimálně 2 měsíce, možno i dlouhodobě. Hodnocení pobytu od účastníků z minulých let si můžete přečíst ZDE.
  • Roční dobrovolnický pobyt v dětském denním táboře YMCA Romford, Anglie (od června nebo od listopadu 2016).

Pokud Vás zajímají projekty dobrovolné služby v exotičtějších zemích, doporučujeme program Cagliero Salesiánské asociace Dona Boska.

 
Po Út St Čt So Ne

Aktuality YMCA

22.10.2015

Výzva k pomoci nese první plody

Kroměříž/Praha

YMCA Setkání vyzvala své členy a účastníky akcí k podpoře utečenců v Sýrii a Iráku. Finanční sbírka vynesla přes 10 tisíc korun.

12.10.2015

Nový předseda YMCA v ČR se ujal funkce

Jan T. Blažek oficiálně převzal funkci předsedy YMCA v ČR. Do té ho zvolilo zářijové Valné shromáždění.

Na společném setkání nových statutárních zástupců YMCA v ČR dne 7. října t.r. se Jan Tomáš Blažek oficiálně ujal předsednictví organizace. Do funkce předsedy ho zvolila většina delegátů zářijového Valného shromáždění.

Zobrazit všechny aktuality