Zahraniční programy

z

YMCA nabízí dobrovolnické projekty, semináře, školení, výměny mládeže, festivaly, tábory... v krajinách více či méně vzdálených. 

Univerzální předběžná přihláška pro všechny zahraniční programy je k dispozici ZDE.

Prosíme Vás, využijte ji při prvním kontaktu YMCA v ČR. 

S dotazy či připomínkami se bez váhání obracejte na zahraničního sekretáře YMCA v ČR Ivu Šípkovou na ymca@ymca.cz nebo tel: 224 872 044. 

Aktuálně: 

  • Již je možné podávat přihlášky na podzimní sezónu v YMCA Lakeside, Letní sezóna je již uzavřena. Minimální doba pobytu jsou dva měsíce. Přihlášky obdržíte na adrese ymca@ymca.cz po zaslání předběžné přihlášky (ke stažení výše).

  • Otevírá se výběrové řízení do YMCA Greenhill na letní pobyt. Podmínky - viz sekce VfE, Greenhill. Přihlásit se můžete zde: http://www.greenhill-ymca.org/volunteering anebo přes ymca@ymca.cz

  • V rámci Evropské dobrovolné služby hledáme dobrovolníka na schválený EVS projekt na 12 měsíců s nástupem od září 2015 do Forest Club Medovka v Nitře, Slovensko, do lesní školky. Požadován vztah k dětem. Možnost také se podílet na aktivitách v místní Ymce anebo v CB. 

  • Dalšího dobrovolníka hledáme pro schválený projekt EVS od 1.9. 2015 do 31.8.2016 do belgické organizace Compagnons Battiseurs, která organizuje tábory a víkendové pobyty pro lidi s mentálním postižením. Alespoň základní francouzština výhodou. Zájemci, hlaste se do 20.3.

  • S lítostí oznamujeme, že kvalitní vzdělávací program pro cizince v Løgumkloster Højskole v Dánsku byl zrušený kvůli finančnímu úpadku školy. 

  • Letní stáž pro dobrovolníky v hostelu v norském Oslo Ronningen se bohužel letos a pravděpodobně i příští rok pozastavuje kvůli rozsáhlé rekonstrukci budovy.

  • YMCA Europe vydalo další newsletter popisující svou činnost na konci roku 2014. Ke stažení zde: http://www.ymcaeurope.com/data/files/december-2014-212.pdf.   

Nabídka dlouhodobých dobrovolnických pobytů v zahraničí:

  • Dobrovolnický pobyt v outdoorovém centru YMCA Greenhill v Irsku (10 - 12 měsíců). Nástupní data jsou každoročně září, leden nebo březen.
  • Dobrovolnický pobyt v outdoorovém centru YMCA Lakeside, Anglie - minimálně 2 měsíce, možno i dlouhodobě. Hodnocení pobytu od účastníků roku 2010 si můžete přečíst ZDE.
  • Roční dobrovolnický pobyt v dětském denním táboře YMCA Romford, Anglie (od června nebo od listopadu).

Pokud Vás zajímají projekty dobrovolné služby v exotičtějších zemích, doporučujeme program Cagliero Salesiánské asociace Dona Boska.

 
Po Út St Čt So Ne

Aktuality YMCA

14.04.2015

YMCA World Challenge 2015

YMCA WORLD CHALLENGE, 6. června 2015

Střílej na branku, podpoř mladé lidi!

6. června proběhne po celém světě další akce YMCA World Challenge, která bude usilovat o zápis do Guinessovy knihy rekordů. 

31.03.2015

Výběrové řízení na pozici generální sekretář YMCA

Statutární zástupci YMCA v České republice vyhlašují výběrové řízení na pozici

Generální sekretář YMCA v ČR

Podrobné informace v příloze. 

Uzávěrka výběrového řízení je 20. 4. 2015.

Zobrazit všechny aktuality