Zahraniční programy

z

YMCA nabízí dobrovolnické projekty, semináře, školení, výměny mládeže, festivaly, tábory... v krajinách více či méně vzdálených. 

Univerzální předběžná přihláška pro všechny zahraniční programy je k dispozici ZDE.

Prosíme Vás, využijte ji při prvním kontaktu YMCA v ČR. 

S dotazy či připomínkami se bez váhání obracejte na zahraničního sekretáře YMCA v ČR Tamaru Anne Smelíkovou na ymca@ymca.cz nebo tel: 224 872 044. 

Aktuálně:

    • V termínu 4. - 11. srpna 2014 se již potřetí bude konat tábor pro mladé dobrovolníky European YMCA Youth Workers Camp v YMCA Greenhill, Severní Irsko. Hlavními cíly jsou zprostředkovat evropské setkání YMCA dobrovolníků, kde mohou získat nové znalosti, kompetence a mohou navázat nová přátelství. Samozřejmostí je také znovubjevování křesťanské společnosti a prohloubení víry, nemluvě o možnost poznat jiných kultur a rozmanitost ymkářské rodiny. Tábor je určen pro pracovníky a dobrovolníky pracující s dětmi a mládeží, vedoucí v centrech YMCA, Ten-Sing, skautských oddílů, letních táborů a další ve věku od 16-27 let. Česká republika můžes poslat max. 6 účastníků, tak se hlaste! Přihlásit se můžete přímo u vedoucí skupiny, Diany Šmídové (dsmidova@gmail.com) nebo u Tamary Anne Smelíkové (ymca@ymca.cz). Více informací (v angličtině) najdete na stránkách YMCA Europe zde: http://www.ymcaeurope.com/european-ymca-youth-workers-camp-2014.  

Nabídka dlouhodobých dobrovolnických pobytů v zahraničí: 

    • Dobrovolnický pobyt v outdoorovém centru YMCA Greenhill v Irsku (10 - 12 měsíců). Nástupní data jsou každoročně září, leden nebo březen.
    • Dobrovolnický pobyt v outdoorovém centru YMCA Lakeside, Anglie - minimálně 2 měsíce, možno i dlouhodobě. Hodnocení pobytu od účastníků roku 2010 si můžete přečíst ZDE.
    • Roční dobrovolnický pobyt v dětském denním táboře YMCA Romford, Anglie (od června nebo od listopadu).

Pokud Vás zajímají projekty dobrovolné služby v exotičtějších zemích, doporučujeme program Cagliero Salesiánské asociace Dona Boska.

 
Po Út St Čt So Ne

Aktuality YMCA

20.02.2014

Podpora YMCA Ukrajina

YMCA v České republice vyjadřuje podporu partnerské YMCA Ukrajina i všem občanům Ukrajiny.

19.12.2013

PF 2014

PF 2014
Přejeme Vám příjemný rok 2014
prožitý s YMCA v České republice 

Náhled celého PF je ZDE.

Zobrazit všechny aktuality