Semináře YMCA

YMCA pořádá v rámci Evropy řadu zajímavých krátkodobých seminářů. Aktuální nabídku naleznete v pravém menu, pokud jsou právě nějaké semináře vyhlášeny.

pi1 pi2 pi3

 

  

YMCA Europe pořádá v roce 2018 školicí program Leadership Academy pro perspektivní vedoucí z evropských Ymek, kteří by mohli v budoucnu uplatnit toto školení jako členové výborů. Školení je určeno aktivním a potenciálním členům výborů YMCA ve věku 18 - 29 let. Během roku 2018 čekají na účastníky tři čtyřdenní školení v oblastech vedení, řízení, strategického plánování, prosazování zájmů, mezinárodní spolupráce v YMCA. Více informací ZDE. Na blogu YMCA na cestách najdete příspěvky letošních a loňských účastníků akademie z YMCA Sever a YMCA T.S. 

 

 

Zajímavou nabídku mezinárodních školení, seminářů a konferencí v oblasti práce s dětmi a mládeží a neformálního vzdělávání naleznete také na stránkách SALTO = Support, Advanced Learning and Training Opportunities within the Erasmus+.

 

 

Dlouholetá spolupráce v oblasti neformálního vzdělávání existuje také v rámci evropské sítě organizací s názvem Synergy Group, která pořádá sebezkušenostní tréninky v Nizozemí i dalších místech Evropy. Tréninky jsou příležitostí k výměně zkušeností a dovedností a to hlavně za použití metody „learning by doing". 

Synergy Group má také několik míst pro EVS dobrovolníky. Aktuality zde.

 

 

 

Víte že...?

Víte že...?

První tábor uspořádal v r. 1907 Robert Baden-Powell, spolupracovník YMCA Birkenhead v Británii na ostrově Browsea. Následně byla v lednu 1908 založena v Ymce Birkenhead první skautská skupina na světě. (Cedulka na budově YMCA Birkenhead.)  (Více...)