Hostel Oslo

 

Hostel YMCA Rønningen v Oslu (Norsko)

oslo

KDY: květen - srpen (doporučujeme min. 6 týdnů)

VĚK: minimálně 18 let

JAZYK: středně pokročilá angličtina

NÁPLŇ PRÁCE DOBROVOLNÍKA: 1. Cleaning - úklid pokojů a veřejných prostor, směnný provoz - ráno a odpoledne, po dvojicích nebo malých skupinách. 2. Kitchen - pomocné práce v kuchyni – nádobí, jídelna, doplňování potravin, práce s místními kuchaři. 3. Outdoor - především práce pro muže, údržbářské práce, opravy, stěhování. Pracovní doba je 30-35 hodin, 4-5 dní týdně, potom 2 dny volna.

 

CO ZA TO: Ubytování, strava, kapesné, při pobytu delším než 6 týdnů se proplácí cesta, společný dobrovolnický víkend s pestrým programem, 1 týden dovolené.

Rønningen Folk High School, která je během léta využívána jako hostel s kapacitou 190 lůžek, vlastní a řídí norská YMCA/YWCA. Škola je umístěna na kraji Osla, obklopena krásným prostředím. YMCA každoročně hledá dobrovolníky pro letní sezónu (v roce 2018 od 1. května do 24. srpna).  

Registrace do programu na letní sezónu 2018 je uzavřena, aktuálně Hostel hledá pouze dobrovolníky, kteří by mohli nastoupit již od 13.5.2018, kontaktujte ymca@ymca.cz.  

Jak se dařilo v Rønningen hostelu našim dobrovolníkům v roce 2017? Přečtěte si jejich blog. 

 

 

 

Víte že...?

Víte že...?

V Paláci YMCA najdete také klopenou běžeckou dráhu. Jde o středoevropský unikát s původním povrchem z roku 1928.  (Více...)