1 rok v Ymce Greenhill (Severní Irsko)

1 rok v Ymce Greenhill (Severní Irsko)

01.09.2021 , Datum akce: 02.01.2022

Jedním z našich dlouhodobě osvědčených zahraničních programů je dobrovolnický program v outdoorovém centru Ymky Greenhill ve Velké Británii. Opět i příští rok lze vyjet jako dobrovolník na 2,5 měsíce na léto (viz odkaz ZDE), nebo jako dobrovolník na celý rok. Právě na dlouhodobou pozici dobrovolníka od ledna 2022 je právě otevřeno výběrové řízení. Více informací najdete níže.

Přihlašujte se na ymca@ymca.cz do 30.10.2021

 

V rámci tohoto každoročního programu skupina dobrovolníků z různých zemí pracuje v outdoorovém YMCA centru v Severním Irsku se skupinami dětí a mládeže v aktivitách jako je lukostřelba, aktivity na lezecké věži, tzv. mělké boulderování v řece (shallow bouldering), kánoe, raft, lezecká stěna, lanové aktivity, orientační běh, zip line, slaňování, další výškové aktivity  a teambuilding (laser tag - běhání s laserovou pistolí po lese, průlez pavoučí sítí, tangram, různorodé hry apod.). V létě se skupina rozšiřuje o další dobrovolníky, kteří přijedou pomáhat jen na léto (viz krátkodobé zahraniční programy) 

Náplň práce: vedení jednotlivých outdoorových aktivit, vedení skupin, organizace, pomocné práce při úklidu, údržbě, v kuchyni, kancelářské práce v centru apod. 

Termín: 12 měsíců od ledna 2022

 Požadavky:

  • Věk: 18 - 30 let
  • Jazyk: angličtina na komunikativní úrovni (B1-B2)
  • Schopnosti: potřebná je schopnost práce s dětmi/mládeží, předchozí zkušenosti z tohoto oboru jsou výhodou, zodpovědnost

V rámci pobytu je zajištěno:

  • ubytování (kuchyňka k dipozici)
  • jedno teplé jídlo denně (večeře), zbytek jídel si dobrovolník hradí a vaří sám
  • úvodní zaškolení 
  • kapesné

Dobrovolník si hradí sám cestu tam a zpět, náklady na víza, cestovní pojištění + z kapesného část jídla

Více informací a recenze pobytu dobrovolníků z minulých let najdete ZDE.

 

Archiv aktualit

Řekli o YMCA...

Řekli o YMCA...

„YMCA nás tehdy velmi kultivovala, brali nás téměř jako dospělé. Řekl bych, že se na nás nakládalo víc než v jiných organizacích a že mi to velmi vyhovovalo…, já jsem byl ohromně šťastnej."

(Jiří Černý, hudební kritik a publicista)