Křesťanská YMCA Unify Conference ve Vídni

Křesťanská YMCA Unify Conference ve Vídni

20.10.2021 , Datum akce: 27.01.2022

V termínu 27.-30.1.2022 proběhne ve Vídni čtyřdenní křesťanská mezinárodní konference pro všechny ymkaře. Přijďte se nechat osvěžit na těle, na duši, i na duchu, získat novou inspiraci pro svou práci v Ymce, poznat ymkaře křesťany z různých koutů Evropy, rakouskou Ymku, zažít spoustu nového - a to vše v budově Ymky přímo ve Vídni! 

Účast je otevřena všem Ymkařům bez rozdílu věku! 

 

Místo: Vídeň, Rakousko (CVJM Wien, Kenyongasse 15)

Termín: 27.1. (16:00) - 30.1. 2022 (12:30)

Účastnický poplatek: 60€ (účastnický poplatek je pro české účastníky snížen z plné ceny 95€, zahrnuje cenu za program a stravu) + ubytování 3 noci a doprava (v dvoulůžkovém pokoji v hotelu stojí 1 noc 40€, v jednolůžkovém 70€, zároveň je možné za symbolický poplatek 25€ celou dobu zůstat a přespat v budově Ymky ve spacáku v tělocvičně). Členům Ymky bude poskytnut příspěvek na částečnou úhradu nákladů na účast na konferenci.

Jazyk: angličtina

Téma: Be refreshed - renewed - moved

Co je to UNIFY? UNIFY je platformou, kde mohou Ymky sdílet a reflektovat křesťanskou misi, jak je uvedena v jedné z hlavních listin YMCA, Pařížské bázi. Cílem této platformy je pomoci vypěstovat společenství mezi Ymkaři - křesťany i v mezinárodním prostředí, rozšířit povědomí o křesťanských kořenech YMCA, posílit identitu Ymkařů a podpořit jednotlivé Ymky v aktivitách zaměřených i na třetí složku člověka - ducha. (web)

 Více informací o konferenci najdete ZDE

 Pokud máte jakékoli dotazy, či se chcete přímo na akci registrovat, přihlášku vám pošle Sára Dzvoniková na: ymca@ymca.cz

 Přihlášovat se mohou zájemci do 31.12.2021

 

Archiv aktualit

Víte že...?

Víte že...?

První tábor uspořádal v r. 1907 Robert Baden-Powell, spolupracovník YMCA Birkenhead v Británii na ostrově Browsea. Následně byla v lednu 1908 založena v Ymce Birkenhead první skautská skupina na světě. (Cedulka na budově YMCA Birkenhead.)  (Více...)