Aktuální nabídky

Rok v YMCA Bournemouth

Rok v YMCA Bournemouth

01.09.2021 , Datum akce: 03.01.2022, rubrika: Dlouhodobé pobyty

V rámci EVS lze strávit rok od ledna 2022 na jihu Anglie v přímořském městě Bournemouth v tamní Ymce na jedné z pozic, které tamní YMCA nabízí. Podle pozice pak dobrovolník pracuje s dětmi ve školce, s mládeží v mládežnických klubech, se sociálně slabými skupinami na kaplanství a s lidmi všech věkových skupin v YMCA Leisure centru či i v vypomáhající s facility managementem. S Ymkou Bournemouth česká YMCA spolupracuje již několik let, avšak kvůli brexitu toto bude poslední možnost využít tento formát oblíbeného evropského dobrovolnického programu.

Podrobný popis jednotlivých pozic i podmínek najdete níže. Deadline přihlášek je 30.10.2021!

 

1 rok v Ymce Greenhill (Severní Irsko)

01.09.2021 , Datum akce: 02.01.2022, rubrika: Dlouhodobé pobyty

1 rok v Ymce Greenhill (Severní Irsko)

Jedním z našich dlouhodobě osvědčených zahraničních programů je dobrovolnický program v outdoorovém centru Ymky Greenhill ve Velké Británii. Opět i příští rok lze vyjet jako dobrovolník na 2,5 měsíce na léto (viz odkaz ZDE), nebo jako dobrovolník na celý rok. Právě na dlouhodobou pozici dobrovolníka od ledna 2022 je právě otevřeno výběrové řízení. Více informací najdete níže.

Přihlašujte se na ymca@ymca.cz do 30.10.2021

 

Nalezeno článků: 2, zobrazeno: 1-2
[1]

Řekli o YMCA...

Řekli o YMCA...

„Sleduji činnost americké YMCA v naší armádě z Ruska a vím, jak hoši tam a zejména v Sibiři YMCA měli rádi. Proto se z toho velmi těším, že pracujete nyní také u nás doma a jsem si jist, že Vás všude ochotně přijmeme a že přijmeme Vaše šlechetné zásady a způsob práce.“

(Tomáš G. Masaryk)