Kniha J. A. Firsta Cesty kratší i delší

23.02.2012

Rádi bychom upozornili všechny zájemce o ymkařskou historii, že právě vyšla elektronická kniha J. Firsta - Cesty kratší i delší, která obsahuje poutavé autentické vyprávění zážitků J. A. Firsta významného člena prvorepublikové YMCA, spoluzakladatele a ředitele Masarykova tábora YMCA na Sázavě.

Kniha J. A. Firsta Cesty kratší i delší

Byl také organizátorem a propagátorem řady sportů, volejbal, basketbal, softbal, lukostřelba, lyžování a hlavně pobytu v přírodě. Byl jedním z organizátorů pobytu E. T. Setona v Praze.

Vyprávění zachycuje zážitky z prvních 3/4 20. století: Školní a učňovská léta v Březnici na počátku 20. století. Práce a život v Praze před vypuknutím 1. světové války. Zážitky z 1. světové války. Začátky jeho práce v YMCA, studium v USA. Zážitky dlouholetého ředitele z letního tábora YMCA Sázava. Zážitky z okupace za 2. světové války. Práce a život JAF po likvidaci YMCA komunisty.

Elektronickou knihu můžete zakoupit ve většině internetových knihkupectvích, např.: Kosmas.cz, Neoluxor.cz, eReading.cz, Palmknihy.cz, Rajknih.cz, eKnihy.Datart.cz,...).

Cena za stažení publikace je 69 Kč.

 

Zpět

 
Po Út St Čt So Ne