Jen online nestačí

Jen online nestaci 01 Jen online 2 Jen online nestaci 03 
   

 

Zdá se, že dnešní doba (nejen během pandemie) online aktivitám přeje. Přes internet se lidé vzdělávají, pracují, baví, navazují i ukončují vztahy, diskutují. Není na tom nic špatného, ale není to přeci jen trochu málo? Jsou přeci věci, které online nezažijete. Probudit se ráno ve spacáku a pozorovat mlhu, která se válí na louce, večer si jít lehnout a ve vlasech cítit vůni ohně, zažívat společenství s druhými, spontánní reakci kamarádů, když se něco povede nebo propojení se ve společné euforii ze zdolání náročného výšlapu.

I proto přichází YMCA s výzvou Jen online nestačí. Chceme vyzvat mladé lidi k aktivitě, osobnímu setkávání a zážitkům „na vlastní kůži“. Chceme vás motivovat, abyste vystoupili ze své individuální komfortní zóny, zajímali se o své okolí, budovali reálné vztahy.

jen-online-nestačí

I když dnešní doba hromadným akcím příliš nepřeje, jít se projít do vonícího lesa, upéct si v ohni brambory nebo se vyválet v listí se dá i s bezpečnými rozestupy :-)

Schválně se zkuste zamyslet – co všechno se online zažít nedá? Vytvořte originální fotku nebo video na toto téma, sdílejte ho na sociálních sítích s #jenonlinenestaci a zašlete ho na soutez@ymca.cz do 17. listopadu 2020. Tři nejlepší příspěvky hodnotně odměníme!

soutez-online

Víte že...?

Víte že...?

V tělocvičně Paláce YMCA v Praze odehrála v roce 1933 česká reprezentace první mezinárodní zápas v basketbalu. Většina reprezentantů byli hráči YMCA.  (Více...)