02/2021

Soutěž s YMCA Orlová 2

Vydáno dne 29. 06. 2021 (64 přečtení)
Tématem soutěže byly filmové a pohádkové postavy v jarním prostředí. Stačilo nakreslit oblíbenou filmovou nebo pohádkovou postavu, která se nachází v jarním prostředí. Třeba někde na louce plné rozkvetlých květin.


Svá umělecká díla nám soutěžící mohli zasílat na náš e-mail: kul@ymcaorlova.cz, Facebook: @kulorlova nebo Instagram: @kulcentrumymca. Soutěž trvala od 1. do 26. března 2021, výherce jsme pak vyhlásili 31. března. Tentokrát se do soutěže zapojilo 10 kreativních dušiček. Obdrželi jsme velice nádherné a do detailů vykreslené filmové i pohádkové postavy. Opakovaně se nemůžeme rozhodnout mezi obrázky, které jste nám zaslali do soutěže. Proto jsme zvolili metodu losování. Rozhodl osud s troškou štěstí.


Vítězi soutěže s YMCA Orlová se stávají Jana Mlčáková, Karolína Šmulíková a Tomáš Hájek. Hráli jsem zase o super cool ceny. Zmínění výherci soutěže obdrželi blok a propisku YMCA a také malý bonus v podobě plecháčku nebo flashky YMCA. Výhercům ještě jednou moc gratulujeme. Nesmíme ale opomenout ostatní, kteří se do soutěže YMCA Orlová také zapojili. Jste všichni moc šikovní a talentovaní. Nezoufejte, budete mít další šanci soutěžit o super ceny.

Nikola Niesytová, Kůl Centrum YMCA Orlová

[.. Celý článek | Autor: externí .. ]
[..Pošli e-mail | Vytisknout článek ..]