Tábor YMCA - prostor pro tebe 2020

Jedním z významných prostředků, kterými YMCA obohacuje život dětí a mladých lidí již od svého počátku, jsou tábory. Ke kultovním tábořištím Masarykův tábor YMCA na Sázavě u Soběšína, zal. v roce 1921 nebo tábor Vlčice u Staňkovského rybníka, oba tyto tábory provozuje YMCA dodnes (přes pochopitelně nepochopitelnou pauzu v období fašismu a komunismu). YMCA však v současné době pořádá kolem 50 táborů ročně, takže zmíněná vlastní tábořiště (ještě spolu s Veverskou Bítýškou a Pastvinami) svou kapacitou samozřejmě nestačí a proto využíváme řadu dalších tábořišť po celém území naší republiky.

Každé sdružení YMCA organizuje tábory s nejrůznějším zaměřením. Od sportovně laděných, přes turistické a skautské až po tábory s programem zaměřeným převážně výtvarně či duchovně. Také věkové rozpětí účastníků se může velmi lišit, některá sdružení se věnují dětem i předškolního věku, jiné tábory jsou organizovány pro teenagery nebo pro mládež ve věku do 26 let.

YMCA jako tradiční pořadatel táborů a také organizátor kurzů pro jejich vedoucí pro vás připravila doporučení Jak vybrat tábor?

 

 

Tábor YMCA - prostor pro tebe 2020

Tábor YMCA - prostor pro tebe 2020

02.03.2020 , Datum akce: 04.07.2020

Tábor je otevřen široké veřejnosti. Je určen dětem ve věku 7 až 14 let.

Datum: 4. až 12. července 2020

Místo: Masarykův Tábor YMCA, Soběšín, 285 06, Sázava

Cena: 4.190 Kč nečlen, 3.990 člen YMCA.

Více informací a přihlášky na www.letnitabor.ymca.cz.

Ke stažení

Plakát tábora

 

 

Archiv aktualit

Víte že...?

Víte že...?

V Paláci YMCA najdete také klopenou běžeckou dráhu. Jde o středoevropský unikát s původním povrchem z roku 1928.  (Více...)